nti
03 دی 1401 - 10:24

تلاش دشمن برای بزرگنمایی مشکلات کشور است

قم- مسئول مجتمع فرهنگی معصومیه گفت: دشمنان همه تلاش خود را بر این امر معطوف کرده اند تا کوچکترین مشکلات کشور را بزرگ جلوه دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار باقر باقرزاده شامگاه جمعه در مراسم استقبال از شش شهید گمنام دوران دفاع مقدس در حسینیه شهدای گمنام کوه خضر نبی اظهار داشت: دشمن بر روی موضوعات مهمی سرمایه گذاری کرده که گسترش رسانه‌ها، ماهواره‌ها و شبکه‌های فارسی زبان از جمله آنان است و هدف آنان پوشاندن پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و بزرگ نمایی ضعف‌ها است.

مسئول مجتمع فرهنگی معصومیه بیان داشت: امروز کشور ایران در عرصه‌های علمی پیشرفت‌های بسیاری داشته که این امر موجب تعجب دشمنان و خوشحالی دوستداران انقلاب اسلامی شده است.

وی افزود: امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلفی همانند نانو، نظامی، هسته‌ای و پزشکی پیشرفت‌های بسیاری داشته و دستیابی و تولید واکسن کرونا در ایران از جمله جلوه‌های این پیشرفت است در حالی که در کشورهای دیگر هنوز افراد بسیاری به این بیماری مبتلا می‌شوند و فوت می‌کنند.

سردار باقرزاده عنوان داشت: دشمنان همه تلاش خود را برای این امر معطوف کرده اند تا کوچک‌ترین مشکلات کشور را بزرگ جلوه دهند و اگر در جایی فسادی رخ داد آن را به تمام نظام و مسئولین تسری دهند و از این روش یاس و ناامیدی را در کشور ایجاد کنند.

وی گفت: کسانی که امروز در خیابان امنیت را از کشور سلب می‌کنند نباید از اقدامات آنان چشم پوشی کرد.

مسئول مجتمع فرهنگی معصومیه ابراز داشت: دشمن می‌خواهد مردم را نسبت به آینده ناامید کنند که رهبر معظم انقلاب بر نشاط و امیدآفرینی تاکید دارند.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی سیاست آن این بوده است که در برابر افرادی که به خیابان آمدند دست به سلاح نبرد افزود: ما معتقدیم بسیاری از این افرادی که به بهانه اعتراض در خیابان آمدند متأثر از فضای مجازی به میدان آمدند و درک درستی از شرایط نداشتند و به همین دلیل نمی‌توان در برابر همه این افراد با خشونت برخورد کرد.

سردار باقرزاده با بیان اینکه دشمن به دنبال تخریب چهره روحانیت است افزود: دشمن به این نتیجه رسیده، روحانیت اثر بخشی خوبی در بین جامعه دارند و با تخریب آن می‌توان جامعه را نسبت به انقلاب اسلامی و دین بدبین کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 929639