nti
23 آذر 1401 - 20:08

ارائه مشاوره های روانشناسی و بالینی به دانش آموزان قمی

قم- مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم از ارائه مشاوره های روانشناسی و بالینی به دانش آموزان قمی که دچار مسمومیت شدند خبر داد.

عبدالله صادق خانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اقدامات انجام شده پس از حادثه مسمومیت دانش آموزان هنرستان دخترانه نور قم اظهار داشت: هم اکنون حال بسیاری از دانش آموزان بهبود یافته و یا رو به بهبودی است و بسیاری از آنان نیز پس از دریافت خدمات درمانی از بیمارستان مرخص شدند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم عنوان داشت: پس از این حادثه جلسه‌ای با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان قم و رؤسای نواحی آموزش و پرورش قم برگزار شد و ابعاد مختلف این حادثه و همچنین موارد مورد نیاز امر تعلیم و تربیت در مدارس استان قم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صادق خانی ادامه داد: اقداماتی در زمینه مشاور روانشناسی و بالینی برای دانش آموزان مسموم شده در این حادثه صورت گرفته و مشاوران در منازل و هنرستان نور حضور یافتند و اقدامات لازم در این زمینه را انجام دادند تا نگرانی این عزیزان کم شود.

وی ادامه داد: جلسه‌ای نیز با اولیای دانش آموزان هنرستان دخترانه نور داشتیم و خواسته‌های به حق والدین دانش آموزان در راستای درمان و نیز مسائل تعلیم و تربیت مطرح شد و در ادامه جلسه در استانداری قم داشتیم و امیدواریم نتایج‌های خوبی حاصل شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 911205